KURUMSAL

BİZ KİMİZ

Şah Mat bijuteri kozmetik tekstil gıda sanayi ve tic. ltd. şti. bünyesinde büyüyen Hadra markası hızla büyümeye devam ediyor. 

Hadra sürekli gelişerek bayan aksesuar sektöründe güçlü tasarımlarıyla geniş bilgi birikimleriyle işini iyi bileni, eğitimli, tam donanımlı takım arkadaşlarıyla yoluna devam etmektedir.

Hadra farklı sektörlerde de yerini almış bulunmaktadır. İnşaat sektöründe de aktif bir rol oynayan Hadra Proje Tasarım  olarak da büyük projelere imza atmaktadır. 

Markalaşma çalışmamızda halka açık yapımızı, hoşgörülü,müşteri memnuniyeti odaklı tasarım ürünleri en yüksek kalitede ve uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Hadra Accessories güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede aksesuar sektörünün lideri olmak.

 

MİSYONUMUZ

Aksesuar sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye aksesuar sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.Modayı adım adım takip edip en yüksek kalitede özenle tasarlanmış aksesuarları en iyi fiyatla sizlere sunarak en iyi hizmeti vermek

 

STRATEJİMİZ

Güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

 

ZAMANINDA TESLİM

Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

 

İADE KOLAYLIĞI

Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*

 

KURUMSAL GÖRSEL ARŞİVİ

Organizasyon ve etkinlik görselleri 

 

Online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli aksesuar kategorilerini , geniş bir yelpazede sunarak hadra.com.tr ayrıcalığını sunuyoruz.

Keyifli Alışverişler Dileriz..